Přehled bytů

Přehled bytů

V 15 rodinných domech bude celkem 45 bytů, které odpovídají požadavkům na moderní bydlení. Ke každému bytu náleží sklep* a garážové stání. Další garážová stání bude možné pronajmout v přilehlém obchodním centru nebo pohodlně parkovat před domem.

Dispozice + 3D modely

Ve všech domech jsou tři bytové jednotky. První dům se od ostatních liší. Nabízí 2+kk v přízemí a dvě mezonetová 4+kk s terasou. V ostatních domech se v přízemí a prvním patře nachází mezonetový byt s předzahrádkou. V druhém podlaží se nachází byty s balkonem. Většina z nich jsou 3+kk, ale v některých domech je rozdělení místností upraveno a třetí pokoj je přiřazen k mezonetu. Nahoře se nachází podkrovní byt s terasou. Tyto byty jsou kromě prvního domu stejné a jsou k sobě orientovány zrcadlově.

Detaily a orientace jsou zřejmé z karty bytu. Dispozice jsou zřejmé také z interaktivních 3D modelů, ze kterých můžete získat jasnou představu o tom, jak bude Váš byt vypadat. 3D model se ovládá pomocí myši, jejímž levým tlačítkem obrazem rotujete, pravým tlačítkem se po něm posouváte a kolečkem můžete náhled přiblížit nebo oddálit.

Označení Dispozice Rozměry Terasa/balkón Zahrada Cena bytu Garáž Sklep Obsazenost 3D model Karta bytu
1A Prodáno
1B Prodáno
1C Prodáno
2A Prodáno
2B Prodáno
2C Prodáno
3A Prodáno
3B Prodáno
3C Prodáno
4A Prodáno
4B Prodáno
4C Prodáno
5A Prodáno
5B Prodáno
5C Prodáno
6A Prodáno
6B Prodáno
6C Prodáno
7A Prodáno
7B Prodáno
7C Prodáno
8A Prodáno
8B Prodáno
8C Prodáno
9A Prodáno
9B Prodáno
9C Prodáno
10A Prodáno
10B Prodáno
10C Prodáno
11A Prodáno
11B Prodáno
11C Prodáno
12A Prodáno
12B Prodáno
12C Prodáno
13A Prodáno
13B Prodáno
13C Prodáno
14A Prodáno
14B Prodáno
14C Prodáno
15A Prodáno
15B Prodáno
15C Prodáno

ÚR - ústní rezervace
V případě, že bude úhrada jednotky financována za využití služeb společnosti Hypoman s.r.o., bude Vám z kupní ceny bytu poskytnuta sleva ve výši 100 000 Kč. Součástí kupní ceny bytu jsou kompletní náklady spojené s právními i finančními službami spojenými s koupí a převedením bytu.

* Kromě domu číslo 1